Erkek Üye Oranı : %59 - Bayan Üye Oranı: %41
Hakkımızda - Aşka Yelken | Ciddi Arkadaşlık Sitesi

 

Aşka Yelken, üyelerinin nezih ve güvenli bir ortamda tanışmalarını sağlamak amacıyla; tamamen özgün ve yenilikçi bir yazılım sistemi yaratılarak, güçlü güvenlik sistemleri ile korunan bir arkadaşlık ve tanışma platformudur.

® ™ GERÇEK AŞKA YELKEN AÇMAK İSTEYEN NEZİH İNSANLARIN BULUŞMA NOKTASI…

Aşka Yelken’de gerçek aşkı arayan, modern çağa ayak uydurmuş, internetten de ciddi ve ileriye dönük arkadaşlıklar kurulabileceğine inanan binlerce insan bir araya gelmektedir.
 
Üyelerin gerçekliği, üye profillerinin tutarlılığı ve üyelerin kişisel bilgilerinin gizliliğine son derece önem veren Aşka Yelken’in bir şirket politikası olarak en önem verdiği konuların başında, güvenli ve huzurlu bir ortam yaratmak gelmektedir. 
 
Bu amaçla Aşka Yelken, günümüzde çeşitli yöntemlerle hemen herkesin sıklıkla karşına çıkabilen, sahtekarlık ve dolandırıcılık girişimlerine yada herhangi bir şekilde siteyi amacı dışında kullanmak isteyenlerin sahte üyeliklerine karşı 7 gün 24 saat görev başında olan editörler tarafından kontrol altında tutulmaktadır. 
 
Herhangi bir üyenin yardım talebine yada toplu mesaj vs gibi olağan dışı IP hareketi algılandığında Aşka Yelken editörleri tarafından derhal müdahale edilmektedir.
 
Aylık yüzbinlerce kişiye reklam ağları üzerinden de ulaşan Aşka Yelken’de üyelik oluşturarak siteyi test etmek ücretsizdir.
 
Aşka Yelken, Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli bir marka olup, tamamen yasaldır.
 
Aradığınız kriterlerdeki kişi belki de Aşka Yelken’de sizi bekliyordur.